Logo do zakładanego stowarzyszenia
Nazwa stowarzyszenia:
Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Zwierząt Egzotycznych i Nieudomowionych.
Logo powinno być wpisane w koło, być proste i czytelne. Musi zawierać pełną nazwę Stowarzyszenia. Ważne, żeby kojarzyło się z małymi ssakami towarzyszącymi (najlepiej królik), gadami (kameleon? wąż? jaszczurka?), ptakami (papuga?) i zwierzętami nieudomowionymi (ryś o dzikich zarysach, żeby nie wyglądał jak kot domowy) i weterynarią. Najlepiej, żeby wszystkie te elementy były w logo.
Kolorystyka stabilna, kojarząca się z weterynarią, urzędem i szkoleniami.
Odbiorcami są Lekarze Weterynarii.