moje uwagi:
- czcionki koniecznie lekkie i proste, minimalistyczne lub mięsiste ale też proste.
- TU są 2 wersje nad którymi się zastanawialiśmy, brakuje dobrego rozpracowania liter i też liczyłam na jakieś nowe pomysł. Może ktoś z was nad nimi popracuje.