Rejestracja

*
od 4 do 24 znaków (bez znaków specjalnych)
*
niewidoczny dla innych użytkowników
*
minimum 6 znaków
*
przepisz hasło
*
*
*
 

Logowanie

Nie masz jeszcze konta?  

Logowanie oznacza akceptację Regulaminu - ostatnia aktualizacja 26.11.2020

Przypomnienie hasła

 

Złóż ofertę

*
   

Pro Forma

 

Akceptuję ofertę

   

Usuń ofertę

   

Odrzucam ofertę

   

Usuń projekt

   

Wybór zwycięzcy

   

Potwierdzenie

   

Numer telefonu

Komentarz do projektu

Autor projektu otrzyma powiadomienie o dodaniu komentarza.
 
Rejestracja Logowanie Wyloguj USER ID - USER Mail -

Nazwa dla salonu EMS

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej nazwy dla nowego obiektu butique EMS przy centrum zdrowia i urody American Dreams. Będzie to odrębne miejsce ukierunkowane na trening z użyciem technologii elektrostymulacji mięśni, ale działające we ścisłej współpracy z działami beauty. Dlatego zależy nam na zachowaniu pewnej spójności.

To na co stawiamy to przede wszystkim indywidualne i holistyczne podejście do klienta. Dbamy o poczucie intymności i zamierzamy stworzyć miejsce do treningu personalnego, lub w niewielkiej grupie, w stylistyce i klimacie odbiegającym od tradycyjnej siłowni, nie tylko pod względem zastosowanych technologii, ale również estetyki.

Naszymi klientami są głównie kobiety, nazwa powinna do nich przemawiać. Dobrze gdyby kojarzyła się z przyjemnymi aspektami aktywności fizycznej. Zależy nam na oryginalnych rozwiązaniach, nazwie z łatwością zapamiętywanej oraz przyjaznej w wymowie – w języku angielskim.

Z działalnością American Dreams mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej american-dreams.pl oraz w mediach społecznościowych obiektu.

Projekty biorące udział w konkursie