Rejestracja

*
od 4 do 24 znaków (bez znaków specjalnych)
*
niewidoczny dla innych użytkowników
*
minimum 6 znaków
*
przepisz hasło
*
*
*
Załóż

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Załóż Konto

Logowanie oznacza akceptację Regulaminu - ostatnia aktualizacja 31.08.2019

Przypomnienie hasła

Wyślij

Złóż ofertę

*
OK Anuluj

Pro Forma

Pobierz

Akceptuję ofertę

Tak Nie

Usuń ofertę

Tak Nie

Odrzucam ofertę

Tak Nie

Usuń projekt

Tak Nie

Wybór zwycięzcy

Tak Nie

Potwierdzenie

Tak Nie

Numer telefonu

Rejestracja Logowanie Wyloguj USER ID - USER Mail -

Odjazdowe logo dla zespołu : )

Witam serdecznie wszystkich Grafików chętnych do wzięcia udziału w konkursie na projekt logotypu dla zespołu muzycznego Ready Set Go!. Reprezentuję (bank) muzyków do wynajęcia na każdą okazję: zespołów muzycznych (grających na żywo, jak również duetów wokalnych pracujących z podkładami), muzyków na ślub, muzyków eventowych, DJ'ów. Dodatkowo oferuję wynajem mikrofonów i nagłośnienia, produkuję koncerty. Chciałbym jednak, aby logotyp odnosił się do głównego zespołu ze strony, aby zmienić wizerunek „banku muzyków” na wizerunek konkretnego zespołu, oraz jego „przyjaciół”. Nowe logo będzie umieszczone w miejscu obecnego logotypu na www.overcover.eu. Grafik, który trafi z projektem w mój gust będzie również zaproszony w przyszłości do współpracy przy tworzeniu logotypów dla innych zespołów, muzyków, DJ'ów.

Specyfikacja logotypu:

1 Logo musi podpowiadać, że chodzi o zespół muzyczny.

2 Nie wiem, czy logo MUSI mieć stosunek boków, jak obecne overcover.eu, ale jak je podmienimy na stronę, to bardzo chciałbym aby jednak nie zachodziło na głowy w slajderze, albo pod napisy z buttonów. Logotyp overcover jest do pobrania na www.muzykanci.pl/logo


3 Proszę wykonać takie logo, aby miało jakieś miejsce na animację, którą z kolei opcjonalnie wykonam w jakimś studiu realizującym flashe.
Chodzi o to, aby to był przynajmniej jakiś ruch, lub np. przebłysk, co dzięki logotypowi ożywi stronę. Grafik powinien przy odbiorze wskazać, opisać miejsce tej animki, ruchu, błysku, lub zmiany koloru.

4 Proszę o wyodrębnienie z logo miejsca, jakie w formacie kwadratu zostanie umieszczone w pasku adresu www - np. obecnie jest to literka C z overCover. Tą miniaturą może być np. pomniejszony element – dodatek do napisu – o ile Grafik doda symbol do logo.

5 Bardzo proszę nie zamieszczać w logotypie nut!!! Jestem jednak otwarty na symbole. Sama nazwa „ready set go” jest zaczerpnięta z zawołania skoczków spadochronowych tuż przed wyskokiem z samolotu, jednak symbol spadochronu będzie zbyt enigmatyczny jak dla zespołu : )))

6 Bardzo proszę o jakąś fajną czcionkę, a nie byle standard. Ostatnio jedna firma podobno zajmująca się projektowaniem logotypów namazała byle napis i uznała że jest ok. Nic, co mógłbym sam zrobić w byle Paincie.

Bardzo chciałbym, aby czcionka była grubsza, aby przebijała się na stronie, lub wręcz aby była stworzona z grubych, szyldowych liter, lub liter "chmurzastych" : )) ALE TO NIE JEST WARUNEK. Chodzi mi o to, aby logo nie było napisane cienkimi literkami. Najchętniej widziałbym logo "zbrylowane" w jedną całość, pod późniejsze tworzenie szyldów.

7 „GO!” najlepiej, gdyby jako jedyne słowo było zrealizowane literami drukowanymi. Proszę koniecznie dostawić wykrzyknik.

8 Mogą być np. dwie, lub trzy linijki, albo wszystko w jednym rzędzie. Każdy kolejny napis większy od poprzedniego ALE NIEKONIECZNIE. Preferuję litery pisane, a nie drukowane, ale nie wykluczam że spodoba mi się całkowicie drukowany napis. Jeżeli litery pisane, to każde słowo z wielkiej litery.

9 Proszę o nowoczesne logo, ewentualnie lekko vintage, ale w żadnym razie klasyczne, nie stylizowane na jakieś retro!!! Chciałbym, aby logo nawiązywało do showu, ponieważ zespół tworzą sami bardzo dynamiczni muzycy i showmani.

10 Proszę o logo, w którym w przyszłości będę mógł zmienić kolor, obecnie proszę o realizację kolorystki pod bg z mojej strony.

11 Na logo może być widoczna faktura powierzchni, np. odbijające się światło, ewentualnie jakaś stal.

12 Proszę o bardzo czytelne logo, ten materiał będzie też umieszczony na szybkim samochodzie.

13. Bardzo podobają mi się wielokolorowe i barwne logotypy, ale nie jest to konieczny warunek.Do dzieła!
Najważniejsze, aby logo podpowiadało że chodzi o zespół muzyczny lub branżę muzyczną.
Napisałem dużo, ale to były może przekombinowane sugestie, jeżeli Państwo macie swoje pomysły - nie sugerujcie się moimi punktami, albo dodawajcie jeszcze extra swoje.
Generalnie stworzone już niektóre logotypy są bardzo przekombinowane i przekolorowane. Tonacje w bg mojej strony nie oznaczają wcale dokładnie kolorów ze strony. Logo kolorystyka niech pasuje, ale proszę również pamiętać, że będzie umieszczone w miejscu czarnym, w związku z czym logo powinno być raczej jaśniejsze.

Zdecydowanie "nie" w kierunku projektów 26399 i 26403.


A MOŻE... logotyp w stylu broaydway'owskim? Bardzo podobała mi się koncepcja logotypu overcover - litery złożone były z imitacji lampek. Tu mała podpowiedź, że na pewno takie logo by mi się bardzo podobało - nawet gdyby na litery składały się same kółka imitujące żarówki. Generalnie wszystkie dotychczasowe propozycje w żaden sposób nie przedstawiają zespołu grającego na żywo, a z dyskietek, lub w sposób mechaniczny, no może 26410 coś ma w sobie, ale to jeszcze nie to...

Jeżeli chcielibyście wykonać logo w stylu Broaydway - najlepiej było by gdyby napis Ready był najmniejszy i złożony z jednej warstwy kółek. Napis "Set" większy - złożony z dwóch warstw, a napis "GO!" największy i złożony z trzech warstw. Ważne - kółka imitujące lampki we wszystkich trzech napisach muszą być tej samej wielkości, a nie powiększane!

Broaydway to tylko propozycja. Proponujcie, proszę dalej wszystko, co możliwe.

BARDZO PROSZĘ CZYTAĆ MOJE SUGESTIE. ŻADNYCH NUT, MUSI BYĆ WIDAĆ ŻE CHODZI O ZESPÓŁ, niestety ale obecne logotypy w ogóle nie trafiają w moje zlecenie. Ready Set Go! to nie jest zespół kojarzący się z chałturą, dyskoteką, techno i skrajnością kolorów. Chciałbym aby logo łączyło dobry styl, z nowoczesnością i jakością! To nie ma byc logo dla zespołu grającego z dyskietek!!!!

BARDZO podobają mi się propozycje: 26455, 26456, oraz 26460. Dokładnie w tę stronę! Podpowiem, że jeżeli padła już propozycja umieszczenia mikrofonów - proponuję dwie sztuki, ponieważ w zespole są dwa główne, równorzędne wokale.
Wspaniale było by, aby każde kolejne słowo było większe od poprzedniego, ale aby też kółka imitujące lampki były w każdym słowie fizycznie tej samej wielkości. Nie powiększone! Czyli, jeżeli mamy powiększone słowo, to wskutek namnożenia większej ilości kul, a nie ich powiększenia.

Simonie, podobają mi się bardzo Twoje propozycje! Spróbuj proszę pokombinować jeszcze z największym GO - niech będzie najagresywniejsze, nie wiem, wielkością, wykrzyknikiem (wykrzyknik może w formie mikrofonu do ręki?) Najlepiej jeżeli logo będzie w formacie podłużnym, oraz aby było czytelne na samej stronie www.overcover.eu

Z nowości na dzień 8 lipca bardzo podobają mi się:

1) 26484 (bardzo ładny napis pięknie ze sobą połączony, proszę w miejsce płyty winylowej wrzucić płytę CD)

2) 26491, 26492, 26500 - logotypy bardzo ciekawe, aczkolwiek na mojej stronie "cienkie" napisy będą całkowicie niewidoczne

3) 26501 i 26510

Pozostało jeszcze 9 dni! Czekam niecierpliwie : ) !

Simonie, bardzo ładne propozycje, bardzo podoba mi się połączony napis oraz sama w sobie czcionka. Dziękuję za przerobienie płyty na CD. Czy mógłbym poprosić o następującą rzecz: "Set" jeszcze większe a "GO!" największe, jeszcze bardziej agresywne. "Mikrofon wykrzyknikowy" - że tak powiem : ) niech jeszcze bardziej wpisze się w napis poprzez: dodanie czerwonej obwódki, oraz zmniejszenie samego mikrofonu pod napis "GO"

Nie ukrywam, bardzo podobają mi się propozycje Simona - za sprawą czytelności napisu, ale również Butryka i QpaLisci.
Zostało jeszcze kilka dni, wszystkim uczestnikom podpowiem, że mogą się wzorować na tych właśnie pracach - ZA WYJĄTKIEM - elementu jakim są cienkie napisy. Nie interesuje mnie przekombinowanie w postaci ilości kolorów, nutek i disco - pola!

Do Simona: Płyta CD bardzo ładna, ale zastanawiam się nad:
- jej usunięciem, ponieważ jednak głównie chodzi o zespół a nie muzę mechaniczną
- jeszcze lepszym uzyskaniem połączenia GO z mikrofonem. Mam wrażenie że napisy są pod innym kątem, niż sam mikrofon, który jeszcze wydaje się być tylko dodany do napisu, a nie jakby wykrzyknikiem. A może lepszym efektem było by zrobienie wykrzyknika z czcionki i w nim wypisanie mikrofonu? Jak pisałem wcześniej - w zespole są dwa przewodzące wokale.

Najbardziej podoba mi się jednak wielkość z 26484, ale zatarta jest tam trochę ta agresja do "gotowi, do startu, START", a znowu 26652 wydaje się lekko niekształtne. Proszę również nie proponować dodatków w stylu gwiazdki, oraz flary imitujące lampy.

Mamy dwóch faworytów: Simona i Butryka. Bardzo bardzo ciekawe propozycje.

Simonie, czy mógłbym poprosić o:
- pozostawienie czcionki oraz wielkości wszystkich liter z 26484, ponieważ w pozostałych propozycjach "Ready" jest zbyt małe,
- zrobienie dwóch mikrofonów dosłownie z wykrzyknika z 27069? Wykrzyknik z tej czcionki jest świetnym miejscem na przerobienie na mikrofon, np. dodając element albo siateczkę w miejsce kropki, po prostu nie wkładając w logo skanu realnego mikrofonu, a robiąc ten mikrofon bezpośrednio z wykrzyknika,
- proszę jeszcze usunąć postacie (opcjonalnie), oraz poszerzyć logo. Najlepiej było by, gdyby logo było jak najbardziej prostokątne, a nie kwadratowe, zatem bez postaci i płyty CD sam napis powinien się bardziej poszerzyć - bardzo o to proszę opcjonalnie.

Butryku - Twoje logotypy są podłużne, czyli tak, jak najlepiej by pasowało na stronę www, ale zastanawiamy się, czy cieńsze napisy były by widoczne na stronie. Może coś grubszego?

27106 - mega! Bardzo proszę o "wsunięcie" napisu ready pod główkę gitary, a by skrócić nieco gryf, powiększyć "GO" na bardziej agresywne i wychodzące spoza słowa "Set".

27122 lub 27123 - proszę o zaakcentowanie symboli mikrofonów w bardziej płaski sposób, aby był to ten sam kąt, co idealnie oglądany na wprost napis.

Margaretpearl, spróbuj proszę zwiększyć "GO" ale tylko poprzez dodanie drugiego rzędu lampek tej samej wielkości, co w pierwszych słowach, nieco może też zbliżyć wszystkie słowa do siebie, ale nie za bardzo.

Projekty biorące udział w konkursie

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - masterdrew

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - QpaLisci

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - Simon

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - Simon

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - Simon

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - Simon

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - QpaLisci

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - QpaLisci

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - Butryk

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - Simon

Projekt graficzny, nazwa firmy, tworzenie logo firm Odjazdowe logo dla zespołu : ) - Simon